Menu

Celebryci na parkiecie, czyli „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

- Gatunki
Celebryci na parkiecie, czyli „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Muzyczne show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” to najpopularniejszy taneczny show w Polsce. Mamy za sobą już kilkanaście edycji, trzynaście emitowanych na ekranie telewizji TVN oraz jak do tej pory pięć na antenie Polsatu, a kolejna czeka nas już jesienią tego roku. Z edycji na edycję zainteresowanie nim nie ustaje, co wcale nikogo nie dziwi. Pląsające po parkiecie seksowne tancerki i wysportowani tancerze z nagimi torsami, a do tego najbardziej znani sportowcy, piosenkarze, aktorzy, prezenterzy i artyści nie mogą ulec uwadze widzów oraz mediów.

W każdej edycji wielkiego tanecznego show bierze udział kilkanaście par złożonych z profesjonalnego tancerza tańca towarzyskiego lub tancerki oraz gwiazdy. Każda z par ma tydzień, by przygotować poszczególny taniec i choreografię na kolejny odcinek. Po zatańczeniu jest ona oceniana przez czteroosobowe jury, w którego obecnym składzie znajdują się: aktor Andrzej Grabowski, aktorka: Beata Tyszkiewicz, była tancerka i sędzia: Iwona Pavlović oraz tancerz światowej sławy Michał Malitowski.

Po każdym odcinku show pożegnać trzeba jedną parę uczestników. Wpływ na to mają oprócz jury, telewidzowie, którzy w trakcie trwania programu mogą wysyłać SMS-y na swoich ulubieńców. Jeżeli nie masz planów na piątkowy wieczór śmiało włącz telewizję Polsat i rozkoszuj się tańcem.

Dodaj komentarz