Menu

Jakie programy zapewniają solidną dawkę śmiechu?

- Gatunki
Źródło: Regulatory wzrostu roślin
Jakie programy zapewniają solidną dawkę śmiechu?

Oglądanie telewizji wciąż jest w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o sposób spędzania wolnego czasu. TV w ostatnim okresie zostaje w tyle za urządzeniami elektronicznymi, które dają naprawdę bardzo wiele opcji, ale cały czas ma swoich wiernych fanów. To na pewno nie zmieni się, ponieważ obecnie każdy z nas może mieć dostęp nawet do kilkuset programów! W tym przypadku chodzi nam o osoby, które mają kablówki. Nawet jednak zwykły Kowalski – płacąc tylko za abonament – ma dostęp do kilkudziesięciu programów. W związku z tym, mnóstwo Polaków codziennie ogląda minimum po kilka godzin programy telewizyjne. Większość z nich szuka w nich rozrywki. Nie może to jednak absolutnie dziwić. W końcu takie osoby wracają do domu po ciężkim dniu spędzonym w pracy czy na uczelni. Chcą kolokwialnie pisząc „zresetować się” i odpocząć. Jakie programy telewizyjne mogą wybrać, aby maksymalnie zrelaksować się i nabrać sił do wykonywania dalszych codziennych obowiązków?
Na pewno takie osoby powinny zacząć oglądać kabarety. Aktualnie w polskiej telewizji są one niezwykle popularną opcją. Na coraz większej ilości kanałów można je zobaczyć. W naszym kraju nie brakuje znakomitych artystów kabaretowych, którzy potrafią rozśmieszyć nawet największego smutasa. Są to choćby Marcin Daniec czy Andrzej Grabowski. Warto też wspomnieć o wielu znakomitych grupach kabaretowych. W czołówce na pewno są „Ani Mru Mru”, „Kabaret Moralnego Niepokoju”, „Kabaret Młodych Panów”, „Kabaret Skeczów Męczących” czy „Smile”. Praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Artyści preferują różny rodzaj humoru, dlatego wszyscy powinni trafić na chociaż jednego, który od razu przypadnie im do gustu. Gdzie można oglądać popisy kabareciarzy w polskiej telewizji? Szczególnie na TVP2. To na tym kanale wieczorami i zazwyczaj w soboty nie brakuje programów związanych z dużą dawką humoru. Warto też zajrzeć na TVP Rozrywka. Tam także bardzo często pojawiają się takie propozycje. Zresztą, jak wskazuje sama nazwa tego kanału, nie może być inaczej. Kabarety są wiodącymi pozycjami i bardzo często są pokazywane. Dobrej rozrywki nie brakuje też na Polsacie. Tam też – choć zdecydowanie rzadziej, niż na TVP2 czy na TVP Rozrywka – można obejrzeć jakiś fajny program kabaretowy. Niemniej jednak, jest to kolejna opcja. Jeśli chcecie znaleźć odpowiednie widowisko ze sporą dawką śmiechu, to na pewno macie właśnie taką szansę.
Co warto oglądać poza kabaretami, aby zrelaksować się i roześmiać? Na pewno są to seriale komediowe i filmy z tej właśnie kategorii. Ich też nie brakuje w ramówce wielu programów telewizyjnych. Właściciele stacji doskonale zdają sobie sprawę, że jest bardzo wiele osób, które chcą po prostu odpocząć od kłopotów dnia codziennego. Nie mają zamiaru oglądać kolejnego filmu dramatycznego czy poważnych wydarzeń z kraju i ze świata. Chcą po prostu od tego wszystkiego odpocząć i zobaczyć coś w krzywym zwierciadle. W różnych programach telewizyjnych nie brakuje takich opcji. Praktycznie na każdym kanale są takie filmy i seriale komediowe. Dzięki temu, osoby lubiące taką właśnie rozrywkę na pewno będą w pełni usatysfakcjonowane. Trzeba podkreślić, że w ramówkach telewizyjnych możecie mieć do czynienia nie tylko ze zwykłymi komediami, ale także z komediami romantycznymi. To opcja szczególnie polecana dla tych, którzy uwielbiają filmy, w których pomiędzy dwoma głównymi bohaterami zaczyna rodzić się uczucie. Poza tym, nie brakuje śmiesznych gagów i absurdalnych historii.
Na niektórych kanałach są też programy, w których osoba lub grupa ludzi improwizuje pewną sytuację. Następnie zwykli przechodnie muszą się z nią zmierzyć. Ich reakcje często są bardzo śmieszne. Jedni przyjmują to z zaskoczeniem, a jeszcze inni ze strachem. Widzowie mają zaś szansę zobaczyć wszystko z boku i momentami śmiać się do rozpuku. Warto podkreślić, że pomysłodawcy takich programów telewizyjnych mają praktycznie nieograniczoną wyobraźnię, dlatego improwizowanych scenek nigdy im nie brakuje. Dzięki temu, widzowie cały czas są czymś zaskakiwani.

Dodaj komentarz