Menu

Serial Druga szansa

- Gatunki
Źródło: Producent zamków
Serial Druga szansa

W sezonie wiosennym tego roku w stacji TVN pojawił się długo oczekiwany przez polską publiczność serial Druga szansa. Od jakiegoś czasu stacja zmagała się z problemami i każdy serial obyczajowy, który pojawiał się na jakiś czas, dość szybko znikał z anteny, z uwagi na bardzo małą oglądalność. Przykładem może być serial Aż po sufit z Cezarym Pazurą i Edytą Olszówką, który ogłoszony został wielką klapą. Okazało się, że Polacy w ogóle nie chcieli go oglądać.

Druga szansa dość długo była reklamowana w telewizji, zanim pojawiła się na antenie w wiosennej ramówce. Przede wszystkim, miał za nią przemawiać fakt, że w rolę główną wcieliła się Małgorzata Kożuchowska, znana z serialu M jak miłość i Rodzinka.pl. Serial jest bardzo nowoczesną formułą i co podoba się bardzo widzom w Polsce – przedstawia realia brutalnego show biznesu. Główna bohaterka jest zawodową agentką gwiazd. Zostaje ona wplątana w aferę z narkotykami i traci na skutej niej dosłownie wszystko – dom, partnera i pieniądze. Dodatkowo, sąd skazuje ją na roboty społeczne w szpitalu, gdzie sprząta po pacjentach.

Z czasem udaje jej się jednak osiągnąć spokój ducha, poznaje idealnego dla siebie mężczyznę po przejściach i udaje jej się na nowo wrócić pomału do show biznesu. Oczywiście, w serialu przewija się dodatkowo wiele innych wątków i postaci, jak lekarze, rodzina głównej bohaterki, czy też jej były wspólnik i partner oraz gwiazdy, które reprezentuje. Trzeba przyznać, że fabuła serialu jest dość pociągająca i ciekawa dla przeciętnego polskiego widza. Dzięki temu, że dodatkowo wszystko okraszone jest pięknymi i modnymi strojami oraz rewelacyjną muzyką, serial ogląda się z przyjemnością. TVN zapowiedziało już, że na jesieni pojawi się kolejny sezon tego serialu.

Wielu Polaków przyznaje, że ogląda serial z ciekawością i zaangażowaniem. Jest to w końcu bardzo doceniana produkcja stacji, która z pewnością zajmuje kluczowe miejsce w ramówce. Poza tym, należy wskazać na bardzo dobrą rolę Małgorzaty Kożuchowskiej, która coraz większej ilości osób przestaje już kojarzyć się z Hanią Mostowiak z M jak miłość i zaczyna być sobą. Aktorka gra odważnie, nie boi się grymasów twarzy, ani scen, w których nie wygląda zbyt korzystnie. Widać, że wkłada ona wiele pracy w to, aby rola zagrana była dobrze. Poza tym, w obsadzie pojawia się również wielu innych docenianych i znanych aktorów.

Dodaj komentarz